Демократичний онлайн-простір

Допомагаємо вчити те, що дійсно хочеться знати
Онлайн-простір Free School
допоможе реалізувати себе і свої ідеї
Знання + навички
Ви хочете отримувати не тільки корисні знання, а й навички, що застосовуються в реальному житті
Самостійність і відповідальність
Планувати свій проєкт, свій день, своє життя. У нас є всі необхідні інструменти для розвитку таких цінних навичок
Зворотній зв'язок
Гейміфікація, сесії "питання-відповідь" і ком'юніті в групі з модерацією куратора підігрівають мотивацію
Інтерес
Живі, адаптовані для онлайн заняття. Без зайвої теорії і з використанням сучасних ефективних методик
Вибір
Тільки ті курси й експерти-інноватори в освіті, які вам подобаються. Кожен курс - унікальний і розрахований на те, щоб максимально розкрити тему. Вибір експертів і курсів не обмежений. Ви обираєте тільки те, що вам потрібно
Можливість вчитися на відстані
Вчитися онлайн з будь-якої точки світу, плануючи свій день і час
Приєднуйтесь до нашої команди
 Заповніть форму і ми обов'язково зв'яжемося з вами
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
З нами ви зможете:
Змінити стиль навчання і ритм життя, обираючи те, що вам потрібно. Теми курсів не обмежені ніякими вимогами і стандартами: від шкільних фізики, хімії, математики до проєктування, дизайну, риторики і блогінгу
Пройти курс фізики чи дизайну, не прив'язуючись до класу, віку або стандарту. Ви обираєте в курсі той модуль, який вам цікавий і який вам під силу (початковий або просунутий).
Отримувати підтримку експертів та інноваторів в освіті на кожному етапі навчання, підкріплюючи практикою. Кожен модуль містить практичні, актуальні життєві завдання, "маячки" нових теоретичних знань і проєктні роботи.
Отримати додаткову послугу – зарахування до гімназії для отримання атестату державного зразка та консультації з підготовки до контрольних тестів з усіх предметів
Повернути інтерес до знань і придбати звичку вчитися легко
Познайомтеся з вчителями та експертами на безкоштовних
вебінарах і визначитеся, з ким ви хочете вчитися
Вибір експерта
Пройдіть тестування рівня та отримайте рекомендації по модулю курса
Вибір модуля
Почніть навчання
Отримайте доступ до практичного курсу, завданням та консультаціям експертів
Записатися на безкоштовний семінар
Заповніть форму і ми обов'язково зв'яжемося з вами
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся c політикою конфіденційності
Як це працює?
Демократичний простір онлайн-освіти підійде як школярам, ​​так і молодим людям після закінчення школи.

Це можливість більш глибоко вивчити предмет або тему з експертом, який знає і може показати, де це можна застосувати в реальному житті.
Кожен курс складається з модулів. Тривалість кожного модуля 36 годин і розрахований на 2 місяці. Тривалість одного заняття 1,5 години.

Для деяких курсів (наприклад, математика, англійська) потрібно пройти тест, щоб визначити, чи відповідає рівень учня або студента модулю курсу.
Дізнайтеся більше про курси
 Заповніть форму і ми обов'язково зв'яжемося з вами

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся c політикою конфіденційності

років досвіду роботи в інноваціях освіти
5+
кваліфікованих педагогів, які мають досвід ефективної роботи онлайн
80+
100+
100%
задоволених студентів та їх батьків
корисних для життя знань та навичок
Найчастіші запитання
Моя дитина вчиться у звичайній загальноосвітній школі. Зацікавили ваші курси. Як перейти до вас вчитися?
 Ми не є школа. Наші курси розраховані на те, щоб привернути інтерес учня до даної теми і отримати більш глибокі знання за короткий період часу. Це ефективніше та фінансово вигідніше, ніж послуги репетиторства.
Де можна побачити розклад занять, теми?

Після реєстрації на сайті ви отримаєте від нас інформацію про всі актуальні курси, а також запрошення на безкоштовні пробні заняття.

Ці курси мають відношення до шкільної програми чи ні?
Деякі курси будуть мати безпосереднє відношення до шкільної програми, а деякі – ні. На першому безкоштовному занятті ви отримаєте максимально детальну інформацію про курс.
Моя дитина вчиться в дистанційній школі, використовуючи відеозаписи і підручники в електронному вигляді. Ваші курси проходять так само?
Ми пропонуємо участь в заняттях безпосередньо з фахівцем, з докладним зворотнім зв’язком від експерта, підтримкою куратора і впровадженням гейміфікації для більшого азарту в навчанні.

Чому ваші курси або модулі діють два місяці, а не дев’ять, як у школі?
Азарт студента можна підтримати не тільки новими методиками навчання, але і тоді, коли сам студент бачить результат свого навчання. Розуміння, що протягом двох місяців він отримає відчутний результат, є більшим ефектом в порівнянні з тим, коли студент знає, що це навчання буде тривати цілих дев’ять місяців, протягом котрих він втомлюється бути постійно сконцентрованим.

Відгуки наших батьків

А як же соціалізація?
Для розвитку соціальних та емоційних компетентностей потрібно спілкуватися оффлайн
Існуючі гуртки, секції, центри розвитку
Всі існуючі оффлайн-організації сприяють якісній соціалізації, коли дитина знаходить колектив і заняття, в яких йому комфортно.
Створення своєї спільноти
Де б ви не знаходилися, ви можете знайти або створити власну спільноту для соціалізації учнів/студентів. Щоб отримати допомогу в цьому напрямку, заповніть анкету
Підтримка освітнього консультанта
Для повноцінного, гармонійного розвитку дитини, а також розвитку його соціалізації та емоційних компетентностей ви отримаєте менторську підтримку від освітнього консультанта. Заповніть анкету.
Засновник проекту "Free school"
Олена Волкова
Наше майбутнє залежить від того, що ми поділяємо з нашими дітьми
для реалізації свого творчого потенціалу
Приєднуйтесь до онлайн-простору
Напишіть нам і ми обов’язково зв’яжемося з вами
Демократичний онлайн-простір
Пожалуйста, разрешите использование cookies для более эффективной работы с сайтом.
Да, конечно
Політика конфіденційності
Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет по можливості була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

Особиста інформація, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних в «Згода з розсилкою»

Які дані збираються на сайті

При добровільній реєстрації на отримання розсилки ви відправляєте своє Ім'я та E-mai, номер телефону через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані

Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для відправки вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

Ваші ім'я та e-mail не передаються третім особам, ні за яких умов крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства.

Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки і видалити з бази даних свої контактні дані в будь-який момент, клікнувши на посилання для відписки, присутнє в кожному листі.

Як ці дані використовуються

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли або сповіщував про відправку цих файлів. Враховуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю щодо захисту інформації, зібраної в Інтернет.

Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, норм та інструкцій.

Проте, не дивлячись на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Ми наполегливо рекомендуємо Вам вживати всіх можливих заходів обережності під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги і веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконний доступ до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни цієї політики конфіденційності ви можете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.

Подпишитесь на самые горячие предложения от  Free School и актуальные новости в образовании

Спасибо, я уже подписан