Демократичний онлайн-простір

Допомагаємо експертам та інноваторам в освіті розвивати себе як особистість

- бренд у сфері освіти
Онлайн-простір Free School
допоможе реалізувати себе і свої ідеї
Улюблена справа
Ви хочете робити те, що вам подобається із задоволенням, вигодою і без бюрократії
Ідея
У вас є ідея створення свого авторського курсу, знання, навички або навіть власні курси, але немає ресурсів і можливостей реалізувати
Ефективно
і професійно
Незалежно від того, чи проводили ви раніше онлайн-заняття ви хочете розвиватися в
цьому напрямку

Час
У вас немає часу на самостійний запуск проєкту ( пакування, маркетинговая стратегія, команда, масштабування)
Творча підтримка
Ви потребуєте підтримки професіоналів-однодумців і командної творчої роботи
Робота з будь-якої точки світу
Ви хочете працювати онлайн, з будь-якої точки світу, плануючи своє життя і свій час

Приєднуйтесь до нашої команди
Заповніть форму і ми обов'язково зв'яжемося з вами
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
З нами ви зможете
Змінити свій стиль життя і займатися творчістю
Впровадити нові та прогресивні технології, які підходять для онлайн-освіти, включаючи гейміфікацію
Посилити вашу експертність, розвинути власний бренд і масштабувати ваш авторський курс
Отримати досвід в створенні власного авторського курсу за допомогою методолога і його реалізації
Розробити маркетингову стратегію просування та популяризації вашого авторського курсу спільно з проджект-менеджером
Монетизувати вашу експертність; отримати всі необхідні інструменти і підтримку, щоб не витрачати ресурси на самостійний запуск курса
3 етапи для реалізації своєї ідеї
Реалізувати свій творчий потенціал легко!
Розробити за допомогою нашої команди і розмістити свій курс на платформі в якості експерта
Розробити
свій курс
Розробити маркетингову стратегію з менеджером проекту і здійснити запуск
Вибрати маркетингову стратегію
Почати навчати
Запустити навчання груп студентів/учнів за підтримки відділу продажу і кураторів
Приєднуйтесь до нашої команди
Заповніть форму і ми обов'язково зв'яжемося з вами

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся c політикою конфіденційності

Free School – ваш надійний помічник
Експерти в різних сферах зможуть ділитися досвідом і знаннями на платформі, підготувати і впровадити продукт для дитячої/підліткової/молодіжної аудиторії. Теми курсів не обмежені ніякими вимогами і стандартами: від шкільних предметів з математики, хімії, фізики та української мови до проєктування, дизайну, риторики і блогінгу
Всі курси цікаві і адаптовані як для студентів/учнів шкільного, так і більш старшого віку
Платформа, яка допомагає експертам та інноваторам в освіті розробити унікальні курси, знайти зацікавлених студентів/учнів і отримувати необмежений дохід
років досвіду роботи в інноваціях освіти
5+
кваліфікованих педагогів, які мають досвід ефективної роботи онлайн
80+
100+
100%
задоволених студентів та їх батьків
корисних для життя знань та навичок
Найчастіші запитання
Яка освіта має бути у експерта, щоб можна було співпрацювати з Free School?
Ваша освіта не має значення. Якщо у вас є знання у вашій сфері, нам цього достатньо. Бiльш важливе значення має комунікація і ваші навички у цiй сферi
Ви працевлаштовуєте? Як це оформляється юридично? мене є готовий курс. Мені потрібно створити інший?
Ми не працевлаштовуємо експертів. Ми надаємо партнерські послуги від розробки авторського курсу до продажу цього курсу і його супроводу
У мене вже є готовий курс. Мені потрібно створити інший?
Ми можемо запустити у продаж готовий курс або адаптувати його, якщо є для цього необхідність
Я бізнесмен, але мені хотілося б чогось навчити дітей, наприклад, як аналізувати конкурентів, як вивчати попит. Як я можу це організувати?
Чудово. Це якраз те, чого потрібно навчати сучасних дітей. Ми спільно створимо Ваш авторський курс і підтримаємо Вас
Чому ви це робите?
Сфера освіти перебуває в глибокому провалі між вичерпаним оффлайн і невiдомим досить глибоко онлайн. Наша місія - створити нову освiтню систему, яка відповідає запитам сьогоднішнього часу
Скільки курсів я можу створити? Яка у мене буде зайнятість?
Кількість курсів може бути необмежена. Ваша зайнятість буде залежати від кількості учнів / студентів. Ми заздалегідь обговорюємо ваші можливості по зайнятості
Експерти про нас
Засновник проекту "Free school"
Олена Волкова
Наше майбутнє залежить від того, що ми поділяємо з нашими дітьми
для реалізації свого творчого потенціалу
Приєднуйтесь до онлайн-простору
Напишіть нам, і ми обов'язково зв'яжемось з вами
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом
Так, звісно
Політика конфіденційності
Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет по можливості була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

Особиста інформація, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних в «Згода з розсилкою»

Які дані збираються на сайті

При добровільній реєстрації на отримання розсилки ви відправляєте своє Ім'я та E-mai, номер телефону через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані

Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для відправки вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

Ваші ім'я та e-mail не передаються третім особам, ні за яких умов крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства.

Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки і видалити з бази даних свої контактні дані в будь-який момент, клікнувши на посилання для відписки, присутнє в кожному листі.

Як ці дані використовуються

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли або сповіщував про відправку цих файлів. Враховуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю щодо захисту інформації, зібраної в Інтернет.

Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, норм та інструкцій.

Проте, не дивлячись на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Ми наполегливо рекомендуємо Вам вживати всіх можливих заходів обережності під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги і веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконний доступ до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни цієї політики конфіденційності ви можете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.

Публічний Договір - оферта на послуги з маркетингового та методологічного супроводу
Загальні положення

1.1. Цей Публічний Договір - оферта (далі - Договір) є офіційною, публічною пропозицією Виконавця і доступний в мережі Інтернет за адресою: 
exeperts.freeschool.com.ua з надання маркетингового та методологічного супроводу для укладання угоди на зазначених нижче умовах.

1.2. Договір укладається між Замовником і Виконавцем. Від імені Виконавця діє фізична особа-підприємець Волкова Олена Вікторівна.

1.3. Договір визначає умови надання для користування он-лайн платформою - простором Free School (далі - Послуга) з метою придбання Замовником додаткових знань, умінь і навичок через послуги методологичного супроводу, а також організації продажу та супроводу навчальних курсів Замовника.

1.4. Якщо з Замовником не укладено іншого письмового договору або угоди, то договір з Виконавцем завжди буде включати в себе щонайменше ті умови та положення, які викладені в цьому Договорі (далі - Загальні умови).

1.5. Прийняття (акцепт) даної Оферти означає повне і беззастережне прийняття Замовником всіх умов без будь-яких винятків і / або обмежень і прирівнюється до укладання сторонами двостороннього письмового договору на умовах, які викладені нижче в цій Оферті.

1.6. Даний Публічний договір на надання послуг (Оферта) вважається укладеним (акцептованою) з моменту заповнення Замовником облікового запису на Сайті Виконавця і надходження грошових коштів Виконавцю (або з початку надання послуг, якщо передбачено інший порядок розрахунків).

1.7. Крім Загальних умов, викладених в цьому Договорі, Договір також включає умови, опубліковані безпосередньо на сторінці з описом Послуги або в юридичних повідомленнях, які направляються Замовнику (далі - Спеціальні умови).

1.8. Загальні умови, викладені в Договорі та Спеціальні умови (далі разом - умови) утворюють юридично обов'язковий Договір про надання Послуги.

Предмет Договору
2.1. Виконавець надає Замовнику послуги з певного рівня методологичного супроводу та конкретної маркетингової стратегії, що вказані на веб-сторінці Виконавця за адресою: exeperts.freeschool.com.ua

2.2. Замовник приймає зазначені послуги на умовах цього Договору.

2.3. Отримати платні послуги може тільки особа, яка набула повної цивільної дієздатності відповідно до Цивільного кодексу України.

2.4. Реєструючись на безкоштовний вебінар, консультацію або оформивши безкоштовну підписку на поштову розсилку, Замовник укладає з Виконавцем Договір про надання безкоштовних послуг.

2.5. У разі придбання платних послуг, Замовник укладає з Виконавцем Договір про надання платних послуг в момент оплати Послуги.

Вартість послуг і порядок розрахунків
3.1. Обсяг доступних Замовнику Послуг залежить від придбаного продукту (пакету послуг). Загальна вартість Послуг для кожного конкретного пакету визначається індивідуально в залежності від обсягу замовлення. Послуги з певного рівня методологичного супроводу та конкретної маркетингової стратегії створюються на кожен окремий курс та сплачуються додатково.

3.2. Виконавець надає три основних пакети Послуг:

Start - пропозиція для експертів для створення курсів з “0”
Pro - пропозиція для експертів, хто має створений власний курс (повністю або частково)
VIP - пропозиція з персональною додатковою підтримкою та додатковими вигодами для експерта

3.3. Платежі за цим договором здійснюється одним із способів запропонованих Замовнику, які включають в себе:


- оплата через платіжні термінали або інтернет-банкінг;

- оплата на розрахунковий рахунок Виконавця через банк або банк-еквайр;

- оплата через спеціально уповноважених агентів (фізичних або юридичних осіб)

- іншими способами за попереднім погодженням з Виконавцем.

3.4. Вартість послуг не включає додаткові комісії банків, платіжних систем або конвертацію валюти.

Порядок та терміни надання послуг
Послуги надаються Виконавцем у наступному форматі:

4.1. Тривалість надання послуг визначається індивідуально, але не може становити менше, ніж шість календарних місяців. 

4.2. Надання послуг проходить на платформі Виконавця.

4.3. Після оплати Замовник отримує доступ до платформи Виконавця.

4.4. Старт надання послуг починається з моменту затвердження маркетингової стратегії та затвердження плану методологичного супроводу, або наявного курсу, якщо він відповідає стандартам Виконавця. 

4.5. Послуги з маркетингу включають: розробка маркетингового плану, упаковка освітнього продукту, розміщення інформації про Замовника та його курс на основному сайті freeschool.com.ua, розробка лендінгу під кожен курс окремо, рекламних матеріалів для інтернет маркетингу, запуск рекламного трафика, організація продажного вебінару, організація роботи відділу продажу.

4.6. Послуги методологічного супроводу включають в себе: доступ до навчальної програми зі створення курсу, розробка плану створення курсу, менторська підтримка в процесі створення курсу, коучинговий супровід за індивідуальними планами створення курсу, експертна оцінка створеного курсу, аналітика при запуску курсу, програма доопрацювання курсу.

4.7. Після завершення надання послуг, доступ до платформи, особистого кабінету, чатів, контактів клієнтів та їх представників, а також всіх матеріалів, які було розроблено за участю Виконавця (чи за допомогою залучених фахівців) залишаються у Виконавця. 

4.8. Виконання всіх задач Замовником, які було зазначено Виконавцем є частиною процесу надання Послуг і впливають на кінцевий результат. Невиконання Замовником будь-яких зазначених задач, неналежне виконання або виконання з порушенням строків, звільняє Виконавця від відповідальності. 

4.9. Замовник несе повну персональну відповідальність за його роботу з клієнтами, сплату всіх необхідних податків та інших обов’язкових платежів.

4.10. Дії Замовника мають відповідати місії, цінностям та стандартам Виконавця. Замовник зобов’язується підтримувати імідж та традиції Виконавця, не брати участь у критиці Виконавця, зберігати комерційну таємницю. У випадку виникнення будь-яких проблемних питань звертатися до Виконавця.


Права і обов’язки Сторін
5.1. Права і обов’язки Виконавця:

5.1.1. Виконавець зобов'язується надавати Замовнику послуги в обсязі, встановленому для відповідного пакету.

5.1.2. Виконавець зобов'язується надавати Замовнику послуги якісно та в повному обсязі, залучивши кваліфікованих фахівців.

5.1.3. Виконавець зобов'язується надавати Замовнику цілодобовий доступ до платформи Виконавця з використанням облікового запису Замовника.

5.1.4. Виконавець в процесі надання Послуги бере на себе обов'язки з технічного супроводу.

5.1.5. Виконавець несе відповідальність за зберігання і обробку персональних даних Замовника, забезпечує конфіденційність цих даних в процесі їх обробки і використовує їх виключно для якісного надання Послуги Замовнику.

5.1.6. Виконавець гарантує надання Замовнику повної і достовірної інформації про надану Послугу на його вимогу.

5.1.7. Виконавець залишає за собою право вносити необхідні зміни щодо роботи платформи Виконавця, попередньо повідомивши Замовника не пізніше трьох календарних днів з моменту прийняття такого рішення, шляхом направлення повідомлення на електронну пошту Замовника.

5.1.8. Виконавець має право змінювати умови цієї Оферти в односторонньому порядку без попереднього повідомлення Замовника, публікуючи зазначені зміни на Сайті, не пізніше 5 календарних днів з дня їх внесення (прийняття).

5.1.9. Виконавець має право заблокувати обліковий запис Замовника в разі порушення ним правил користування ресурсами Виконавця, або умов даної Оферти без повернення внесеної плати.


5.2. Права і обов’язки Замовника:

5.2.1. Замовник зобов'язаний надавати достовірну інформацію про себе в процесі створення облікового запису (реєстрації). Замовник несе відповідальність за достовірність такої інформації.

5.2.2. Замовник зобов'язується своєчасно оплатити Послуги.

5.2.3. Замовник зобов'язаний підтримувати в справному технічному стані обладнання та канали зв'язку, що забезпечують йому доступ до Послуги, входити на Платформу Виконавця під своїм акаунтом. Виконавець не несе відповідальності за ненадання (неякісне надання) Послуги з причин, незалежних від Виконавця.

5.2.4. Замовник зобов'язується не відтворювати, не повторювати, не копіювати, не продавати, а також не використовувати в інших цілях інформацію і матеріали, що стали йому доступними в зв'язку з наданням Послуг, за винятком їх особистого використання, а також створені ним курси за методологією надаваних послуг на сторонних сайтах, платформах або інших ресурсах.

5.2.5. Замовник зобов'язується дотримуватися конфіденційності і не надавати третім особам інформацію щодо цього Договору, технічну та іншу інформацію, отриману в процесі виконання цього Договору, без попередньої письмової згоди Виконавця, за виключенням випадків, передбачених цим Договором та чинним законодавством України.

5.2.6. Замовник користується всіма правами споживача відповідно до чинного законодавства України, що регулює відносини надання платних послуг.

5.2.7. Замовник у разі надання йому Послуги неналежної якості має право скористатися правами, передбаченими ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів», виключно у випадках, коли порушення його прав сталося з вини Виконавця і при доведеності зазначеної обставини.

Користування і замовлення Послуг
6.1. Користуючись Послугами, Замовник приймає всі без винятку умови Договору, а також Політику конфіденційності. Якщо Замовник не згоден зі змістом зазначених документів, просимо покинути веб-сторінку Виконавця і припинити використання матеріалів, розміщених на ній.

6.2. Якщо Замовник зареєструвався на веб-сторінці Виконавця або оформив замовлення Послуги, він погоджуєтеся з тим, що Виконавець може направляти йому письмові повідомлення, рекламні розсилки, інформаційні повідомлення та інші матеріали в месенджері або за номером телефону та email, зазначеним при реєстрації.

6.3. Замовник повинен дотримуватися всіх умов та правил, з якими йому буде запропоновано ознайомитися при оформленні замовлення або в процесі користування Послугами.

6.4. Замовник погоджується з тим, що не буде брати участі в діяльності, яка порушує функціонування веб-сторінки Виконавця, Послуг або пов'язаних з ними серверів і мереж.

6.5. Замовник приймає на себе повну відповідальність за будь-які порушення зобов'язань, обумовлених в Договорі, а також за всі наслідки цих порушень.

6.6. Договір - оферта має силу акта про надання послуг. Виконання Послуги здійснюється без підписання відповідного акта.

Політика відмови від Послуг та повернення коштів
7.1. Після оформлення замовлення та оплати, в кожному окремому випадку, Замовник отримує право відмовитися від Послуг та вимагати повернення коштів, повідомивши Виконавця про це у встановлені терміни.

7.2. Замовник має право відмовитися від Послуг протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дати підтвердження замовлення.

7.3. Замовник розуміє і погоджується з тим, що, якщо він вже почав користуватися Послугами протягом терміну відмови, Виконавець утримає з внесеної суми вартість фактично наданих послуг, на момент отримання запиту на повернення.

7.4. Для оформлення повернення коштів Замовник обов'язково повідомляє: ПІБ та email, зазначені при оформленні замовлення; назву Послуги (пакета послуг); дату замовлення; інформацію про платежі; причини відмови від Послуг, а також іншу необхідну інформацію. Замовник розуміє, що, якщо не надасть необхідну інформацію, Виконавець має право відмовити у поверненні коштів і не розглядати звернення.

7.5. Для відмови від Послуг та оформлення повернення коштів Замовник звертається до Виконавця за адресою E-mail: hello@freeschool.in.ua Виконавець підтверджує отримання запиту на повернення коштів email-повідомленням на електронну адресу, вказану при оформленні.

7.6. Для повернення коштів Виконавець користується тим же способом платежу, який Замовник використовував при оплаті Послуг або відправляє суму повернення на картку українського банку. Виконавець утримує з суми повернення всі додаткові комісії банків і платіжних систем, пов'язані з поверненням платежу.

Порядок вирішення спорів
8.1. В разі виникнення спорів при виконанні Сторонами цього Договору Сторони будуть вживати всіх заходів для їх вирішення шляхом переговорів.

8.2. У випадку неможливості їх врегулювання шляхом переговорів зацікавлена Сторона звертається до суду відповідної юрисдикції згідно з чинним законодавством України.

Обставини непереборної сили (Форс-мажор)
9.1. Сторони звільняються від відповідальності за часткове чи повне невиконання зобов'язань за цим Договором, якщо воно стало наслідком обставин непереборної сили, таких як: стихійні лиха, пожежа, повені, страйки, інші обставини, якщо вони вплинули на виконання Сторонами цього Договору. Під обставинами непереборної сили треба розуміти обставини, що виникли протягом терміну дії цього Договору в результаті непередбачених та невідворотних Сторонами подій. У цих випадках термін виконання Сторонами зобов'язань за договором відсувається відповідно до часу, протягом якого діють такі обставини та їх наслідки.

9.2. Сторона, для якої створилися умови, за яких неможливе виконання зобов'язань за договором внаслідок обставин непереборної сили, повинна письмово сповістити іншу сторону про настання цих обставин без жодних зволікань, не пізніше 5 (п’яти) днів з дати їх виникнення. Повідомлення повинне містити дані про настання та характер обставин та про їх можливі наслідки.

9.3. Виникнення зазначених обставин не є підставою для відмови Замовника від плати за послуги, надані до їх виникнення та відмови Виконавця від надання послуг відповідно до проведеної Замовником оплати.

Права інтелектуальної власності
10.1. З урахуванням положень цього Договору, Цивільного кодексу України, Законів України «Про авторське право та суміжні права», «Про інформацію», Сторони домовилися, що:

- всі матеріали, що використовуватимуться з метою виконання даного Договору, охороняються авторським правом;

- на всі об’єкти інтелектуальної власності, надані під час реалізації цього Договору Виконавцем, всі та будь-які виключні майнові права, в тому числі зазначені у статті 424 Цивільного кодексу України, на об’єкти інтелектуальної власності (авторського права) з моменту створення таких об’єктів у повному обсязі належать Виконавцю.

10.2. Замовник має право використовувати матеріали виключно для цілей виконання цього Договору. Ніщо в цьому Договорі не повинно тлумачитись як передача Виконавцем будь-яких майнових прав інтелектуальної власності на матеріали та/або дозвіл на використання таких матеріалів в цілях інших, ніж визначені Договором.


Термін дії договору
11.1. Договір набуває чинності з моменту оплати Замовником конкретного пакету та діє до повного виконання Сторонами своїх зобов'язань.

11.2. Виконавець має право в односторонньому порядку розірвати цей Договір і припинити надання Послуг у випадку невиконання Замовником своїх обов’язків за цим Договором, в тому числі у випадку порушення строків оплати Послуг.

11.3. Цей Договір може бути достроково розірваний за домовленістю Сторін або за рішенням Суду.

Заключні положення
12.1. Замовник гарантує, що всі умови оферти йому зрозумілі і він приймає їх безумовно і в повному обсязі, без будь-яких умов, вилучень і застережень.

12.2. Підписанням цього Договору Замовник надає Виконавцеві право на збирання, обробку та зберігання своїх персональних даних, що містяться в Договорі, в порядку, встановленому Законом України «Про захист персональних даних», а також надає право на включення своїх персональних даних до єдиної електронної бази.

12.3. Даним Договором закрыплены виключні майнові права на програми/курси за Виконавцем.

12.4. За взаємною згодою Сторони можуть внести в цей Договір необхідні доповнення або зміни, що будуть мати чинність після підписання їх Сторонами.

12.5. Всі додатки, зміни та доповнення до цього Договору становлять його невід’ємну частину.

12.6. Сторони негайно повідомляють один одному про зміну своїх реквізитів.

12.7. У випадках, що не врегульовані цим Договором, Сторони зобов'язуються керуватися нормами, встановленими чинним законодавством України.

12.8. До даного Договору застосовується законодавство України.

Реквізити виконавця:

ФОП Волкова Олена Вікторівна
ЄДРПОУ: 2814112187
Адреса: м. Київ, вул Дашавська, буд 20, кв 37.
тел.: +380 505663862

Банківські реквизити:

Назва банку АТ КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ банку 
код банку 305299
р/р 26001050291333

Подпишитесь на самые горячие предложения от  Free School и актуальные новости в образовании

Спасибо, я уже подписан